elecena.pl

Moduł XFP, 10Gb, LC SM, 40km

Atel

Moduł XFP, 10Gb, LC SM, 40km RSS 1070.10 1070.10 870.00 + VAT
Kod:
06744
Producent:
WAVE OPTICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (08.05.2020)
Poprzednia cena:
1205.40

Wkładka typu XFP 10G przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 40km. Długość fali TX 1550nm. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy.

Produkt pochodzi z oferty sklepu