elecena.pl

O serwisie

Elecena jest serwisem porównującym i obserwującym ceny produktów w sklepach branży elektronicznej.

Korzystając z rozbudowanej wyszukiwarki, możesz przeglądać naszą bazę liczącą już ponad 3 miliony produktów z oferty ponad 220 sklepów. Codziennie dodawanych jest do serwisu kilkaset produktów.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy. W celu zakupu wybranych produktów należy udać się na stronę sklepu oferującego dany towar.

Po co tracić czas

Zmiany cen

Ceny elementów i sprzętu elektronicznego podlegają nieustannym zmianom. Elecena daje Tobie możliwość ich obserwowania.

Zamienniki

Dajemy do Twojej dyspozycji bazę 20 tysięcy zamienników wraz z danymi parametrycznymi tranzystorów, diod, triaków, tyrystorów, pamięci oraz mikrokontrolerów.

Po co tracić pieniądze

Wielu producentów (Microchip, Texas Instruments, Maxim-Dallas, Analog Devices, Intersil, Microsemi, Linear Technologies) oferuje swoim klientom darmowe próbki swoich produktów (tzw. sample). Nasz serwis zbiera o nich dane i załącza je do listy wyników. Możesz także skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki sampli.

Dla kogo Elecena?

Z uwagi na zakres produktów, które można przeszukiwać i obserwować w naszym serwisie, Elecena jest adresowana do zarówno pasjonatów, jak i profesjonalnych elektroników.

Co oferuje Elecena?

Wszystkie funkcje serwisu są dostępne bezpłatnie. Oto niektóre z nich:

Integracja

Zapraszamy do integracji sklepy branży elektronicznej.