RSD-500B-12 Przetwornica DC/DC 16,8-33,6 V:12 V 35 A 420 W MW Mean Well RSD-500B-12...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Przetwornica DC/DC 16,8-33,6 V:12 V 35 A 420 W MW Mean Well RSD-500B-12 1 szt.