SLT35-1000IB-UN Self Electronics SLT35-1000IB-UN Sterownik LED Stałonaprądowy 35 W 250 - 10...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Self Electronics SLT35-1000IB-UN Sterownik LED Stałonaprądowy 35 W 250 - 1000 mA 2 - 50 V/DC nie nadaje się do ściemnian