BTB12-600CWRG
TME
BTB12-600CWRG RSS 6.38 6.38 5.19 + VAT
MPN:
BTB12-600CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.16% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.39
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 150+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 35mA; Snubberless™