BTB16-800CWRG
TME
BTB16-800CWRG RSS 7.47 7.47 6.07 + VAT
MPN:
BTB16-800CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.4% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
7.50
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 1500+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35mA; Snubberless™