MESC-331M-01
TME
MESC-331M-01 RSS 3.42 3.42 2.78 + VAT
MPN:
MESC-331M-01
Producent:
FASTRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+21% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
2.83
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+
Dławik: drutowy; THT; 330uH; 0,3A; R: 5300mΩ; ±20%; Ø7,5x24mm; H: 24mm