MESC-221M-01
TME
MESC-221M-01 RSS 2.95 2.95 x 1000
MPN:
MESC-221M-01
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
FASTRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
2.95
Dławik: drutowy; THT; 220uH; 0,5A; R: 3120mΩ; ±20%; Ø7,5x24mm; H: 24mm