MESC-471M-01
TME
MESC-471M-01 RSS 2.34 2.34 x 1000
MPN:
MESC-471M-01
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
FASTRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.3% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
2.37
Dławik: drutowy; THT; 470uH; 0,3A; R: 7800mΩ; ±20%; Ø7,5x24mm; H: 24mm