V05N180-F
Maritex
V05N180-F RSS 0.39 0.39 0.32 + VAT
MPN:
FNR-05K180T ( 18V ) SHORT LEG=5MM
Kod:
1a4b77
Producent:
Fenghua
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+26% (31.05.2025)
Poprzednia cena:
0.31
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+
Warystor wielowarstowy THT; 180K; 18V; 14VDC; 11VAC