DG127A-5.08-04P
Wekton
DG127A-5.08-04P RSS 2.65 2.65 x 33
  • Zgodny z RoHS
Kod:
DG127A-5.08-04P
Minimalne zamówienie:
33 szt.
Producent:
DEGSON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.12% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
2.60
Ilość [ x szt]: 100+
Listwa zaciskowa piętrowa 2x 2pin 15A 1,5mm2 THT 5,08mm