IXFH50N60P3
Wekton
IXFH50N60P3 RSS 37.89 37.89 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IXFH50N60P3
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
Littelfuse (IXYS)
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.69% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
38.16
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Tranzystor N-MOSFET 600V 50A 1040W 0,16R TO247