HM-1590PF
TME
HM-1590PF RSS 114.78 114.78 93.32 + VAT
MPN:
1590PF
Kod:
HM-1590PF
Zmiana ceny:
-0.39% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
115.23
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: uniwersalna; X: 82mm; Y: 153mm; Z: 50mm; 1590; aluminium