ARCA304021W
TME
ARCA304021W RSS 1031.47 1031.47 838.59 + VAT
MPN:
ARCA 304021W
Kod:
ARCA304021W
Producent:
FIBOX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.99% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
991.88
Ilość [ x szt]: 2+ 8+
Obudowa: naścienna; X: 300mm; Y: 400mm; Z: 210mm; ARCA; poliwęglan