DTS-25/15/0.7-H
TME
DTS-25/15/0.7-H RSS 27.75 27.75 22.56 + VAT
MPN:
DTS-25/15/0,7-H
Kod:
DTS-25/15/0.7-H
Producent:
FERYSTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (23.04.2023)
Poprzednia cena:
25.45
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 50+ 100+
Dławik: drutowy; THT; 700mA; R: 410mΩ; -20÷50%; DTS-25; pozioma; 15mH