TXL025-15S
Wekton
TXL025-15S RSS 210.67 210.67 171.28 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
TXL025-15S
Zmiana ceny:
-0.12% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
210.92
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz 25W Wej: 85-264VAC Wyj: 15V 1,7A Reg. ±10%