Triak NXP BTA 140-800 TO 220 AB, 35 mA I(GT), 25 A I(RMS), 180 A I(TMS), 800 V U(DRM)
Conrad Electronic
Triak NXP BTA 140-800 TO 220 AB, 35 mA I(GT), 25 A I(RMS), 180 A I(TMS), 800 V U(DRM) RSS 8.18 8.18 6.65 + VAT
MPN:
BTA140-800,127
Kod:
151795
Producent:
NXP Semiconductors
Obudowa:
TO-220
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+16% (29.03.2026)