HM-1455B1002BK
TME
HM-1455B1002BK RSS 54.03 54.03 43.93 + VAT
MPN:
1455B1002BK
Kod:
HM-1455B1002BK
Producent:
HAMMOND
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.39% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
54.24
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 72mm; Y: 100mm; Z: 19mm; aluminium