Przetwornica napięcia 10÷30 VDC / 13.8 VDC PC-150-12V 150W IZOLACJA GALWANICZNA
polskieprzetwornice.pl
Przetwornica napięcia 10÷30 VDC / 13.8 VDC PC-150-12V 150W IZOLACJA GALWANICZNA RSS 299.00 299.00 243.09 + VAT
Kod:
85
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica służąca do stabilizacji napięcia w instalacjach o niestabilnym źródle pomiędzy 10÷30VDC, posiada elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe. Moc 150W Podstawowe cechy produktu: TYP: DC/DC Napięcie zasilania: 10÷30 VDC Napięcie wyjściowe: 13.8 VDC Moc ciągła: 150 W Izolacja galwaniczna: TAK Chłodzenie: Aktywne - wentylatorProdukt Polski - 5 lat gwarancji !Dane techniczne Napięcie wejściowe [VDC]: 10÷30 Napięcie wyjściowe [VDC]: 13.8 Prąd ciągły (Uwe =13,8V) [A]: 8 Prąd ciągły (Uwe =24V) [A]: 10 Maksymalny prąd ciągły (Uwe =13,8V) [A]: 10 Maksymalny prąd ciągły (Uwe =24V) [A]: 12 Zabezpieczenie termiczne: 80°C Pobór prądu bez obciążenia: poniżej 50mA Zakłócenia na wyjściu: poniżej 50mV Zakłócenia na wejściu: poniżej 50mV Temperatura pracy: -25°C ~ +55°C Izolacja galwaniczna wej. / wyj.: > 0.5kV rms Chłodzenie: Aktywne Sprawność: 85% Wyprowadzenia: Złącze M4 Obudowa: Aluminium Stopień ochrony: IP21 Wymiary LxBxH [mm]: 150x95x55 Waga [g]: 500 Kod produktu: 5905279203570