BTA08-600BW3G-LF
TME
BTA08-600BW3G-LF RSS 10.92 10.92 8.88 + VAT
MPN:
BTA08-600BW3G
Kod:
BTA08-600BW3G-LF
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.95
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 50mA; high commutation