S8VK-T24024
Wekton
S8VK-T24024 RSS 1388.67 1388.67 1129.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
S8VK-T24024
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.96% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz na DIN 240W 2x/3x 380-480VAC Wyj: 24V 10A