VS-25RIA80
TME
VS-25RIA80 RSS 86.37 86.37 70.22 + VAT
MPN:
VS-25RIA80
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-48
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.18% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
86.53
Ilość [ x szt]: 3+ 5+ 10+
Tyrystor: śrubowy; 800V; Ifmax: 40A; 25A; Igt: 60mA; TO208AA,TO48