SK08/37.5/SA
TME
SK08/37.5/SA RSS 22.30 22.30 18.13 + VAT
MPN:
SK 08 37,5 SA
Kod:
SK08/37.5/SA
Producent:
Fischer Elektronik
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.31% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
22.23
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Radiator: wytłaczany; żeberkowy; czarny; L: 37,5mm; W: 88mm; H: 35mm