IPS5000/12V
TME
IPS5000/12V RSS 922.73 922.73 750.19 + VAT
MPN:
3IPS500012
Kod:
IPS5000/12V
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (18.02.2026)
Poprzednia cena:
Przetwornica: DC/AC; 2500W; Uwyj: 230VAC; 10,5÷15,5VDC; 92%; 12V