11BG0610D024
Wekton
11BG0610D024 RSS 168.51 168.51 137.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
11BG0610D024
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.72% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
169.74
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik 3xNO 6A 690VAC (1xNO) Cewka: 24VDC DIN