07HVP-271K-51
Wekton
07HVP-271K-51 RSS 4.77 4.77 x 20
  • Zgodny z RoHS
Kod:
07HVP-271K-51
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.32% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
4.76
Ilość [ x szt]: 50+
Dławik drutowy 270uH 0,68A 0,7R ±10% THT RM: 5mm