1.5KE130A-DIO
TME
1.5KE130A-DIO RSS 3.57 3.57 2.90 + VAT
MPN:
1.5KE130A
Kod:
1.5KE130A-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.58
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1250+ 2500+ 3750+ 6250+ 8750+
Dioda: TVS; 1,5kW; 130V; 8,7A; jednokierunkowa; ±5%; Ø5,4x7,5mm