LC1D12B7
Wekton
LC1D12B7 RSS 130.73 130.73 106.28 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1D12B7
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.05% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
130.66
Ilość [ x szt]: 2+ 4+
Stycznik 3xNO 12A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 24VAC DIN