LC1D12U7
Wekton
LC1D12U7 RSS 207.70 207.70 168.86 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1D12U7
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.35% (18.03.2026)
Poprzednia cena:
217.15
Ilość [ x szt]: 2+ 4+
Stycznik 3xNO 12A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 240VAC DIN