EEE1EA100SR SMD electrolytic capacitor, 10 µF, ±20 %, 25 V, 85°, 5 x 5.4 mm,
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EEE1EA100SR
Kod:
228459
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+22% (23.01.2026)
Poprzednia cena:
Aluminum Electrolytic Capacitors
SMD
Series: S Type: V
Features - Endurance : 85°C, 2000 h