T5-725-8-77ZA
TME
T5-725-8-77ZA RSS 61.76 61.76 50.21 + VAT
MPN:
T5 725 877ZA
Kod:
T5-725-8-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.08% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
61.71
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T5; W: 8mm; H: 2,2mm; Lw: 725mm; Wysokość zęba: 1,2mm