T5-280-6-77ZA
TME
T5-280-6-77ZA RSS 20.23 20.23 16.45 + VAT
MPN:
T5 280 677ZA
Kod:
T5-280-6-77ZA
Zmiana ceny:
+0.05% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
20.22
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T5; W: 6mm; H: 2,2mm; Lw: 280mm; Wysokość zęba: 1,2mm