T5-280-8-77ZA
TME
T5-280-8-77ZA RSS 42.50 42.50 34.55 + VAT
MPN:
T5 280 877ZA
Kod:
T5-280-8-77ZA
Zmiana ceny:
+0.09% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
42.46
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T5; W: 8mm; H: 2,2mm; Lw: 280mm; Wysokość zęba: 1,2mm