T10-680-20-77ZA
TME
T10-680-20-77ZA RSS 123.74 123.74 100.60 + VAT
MPN:
T10 680 2077ZA
Kod:
T10-680-20-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
124.97
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; T10; W: 20mm; H: 4,5mm; Lw: 680mm; Wysokość zęba: 2,5mm