AT5-610-8-77ZA
TME
AT5-610-8-77ZA RSS 68.34 68.34 55.56 + VAT
MPN:
AT5 610 877ZA
Kod:
AT5-610-8-77ZA
Zmiana ceny:
-0.91% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
68.97
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 8mm; H: 2,7mm; Lw: 610mm; Wysokość zęba: 1,2mm