AT5-390-6-77ZA
TME
AT5-390-6-77ZA RSS 43.27 43.27 35.18 + VAT
MPN:
AT5 390 677ZA
Kod:
AT5-390-6-77ZA
Zmiana ceny:
-0.37% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
43.43
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 6mm; H: 2,7mm; Lw: 390mm; Wysokość zęba: 1,2mm