BTB12-600SW-CDI
TME
BTB12-600SW-CDI RSS 5.23 5.23 4.25 + VAT
MPN:
BTB12-600SW
Kod:
BTB12-600SW-CDI
Producent:
CDIL
Obudowa:
TO-220-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.76% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.27
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 50+ 200+
Triak; 600V; 12A; TO220-3; Igt: 10mA