GT30J121Q
Wekton
GT30J121Q RSS 14.16 14.16 x 7
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GT30J121Q
Minimalne zamówienie:
7 szt.
Producent:
TOSHIBA
Obudowa:
TO-3PN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
13.44
Ilość [ x szt]: 10+
Tranzystor IGBT 600V 30A 170W TO3PN