VS-50RIA80
Wekton
VS-50RIA80 RSS 103.44 103.44 84.10 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
VS-50RIA80
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-65
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.71% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
104.18
Ilość [ x szt]: 3+ 6+
Tyrystor 80A 800V 0,1A TO208AC, TO65 1/4-28 UNF-2A