P278HL472M480A
TME
P278HL472M480A RSS 8.52 8.52 6.93 + VAT
MPN:
P278HL472M480A
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.23% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
8.54
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 800+
Kondensator: papierowy; X1; 4,7nF; 480VAC; 10,2mm; ±20%; THT; P278