THN20-4815WI
TME
THN20-4815WI RSS 212.13 212.13 172.46 + VAT
MPN:
THN 20-4815WI
Kod:
THN20-4815WI
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.04% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
218.78
Ilość [ x szt]: 5+ 30+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 833mA