DG250-3.5-02P-11
Wekton
DG250-3.5-02P-11 RSS 0.66 0.66 x 135
  • Zgodny z RoHS
Kod:
DG250-3.5-02P-11
Minimalne zamówienie:
135 szt.
Producent:
DEGSON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.4% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.68
Ilość [ x szt]: 500+
Listwa zaciskowa dźwignia 45° 2pin 5A 0,75mm2 THT 3,5mm