DG250-3.5-03P-11
Wekton
DG250-3.5-03P-11 RSS 0.91 0.91 x 84
  • Zgodny z RoHS
Kod:
DG250-3.5-03P-11
Minimalne zamówienie:
84 szt.
Zmiana ceny:
+2.18% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
0.89
Ilość [ x szt]: 200+
Listwa zaciskowa dźwignia 45° 3pin 5A 0,75mm2 THT 3,5mm