TPP30-112-D
TME
TPP30-112-D RSS 258.61 258.61 210.25 + VAT
MPN:
TPP 30-112-D
Kod:
TPP30-112-D
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
258.36
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: AC/DC; 30W; Uwej: 85÷264VAC,120÷370VDC; Uwyj: 12VDC