BTA12-800SWRG
Wekton
BTA12-800SWRG RSS 5.73 5.73 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA12-800SWRG
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-55% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
12.84
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Triak 12A 800V Igt=10mA Logic Level TO220AB-Isolated