BTA16-800SWRG
Wekton
BTA16-800SWRG RSS 3.93 3.93 x 25
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA16-800SWRG
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
3.56
Ilość [ x szt]: 50+
Triak 16A 800V Igt=10mA Logic Level TO220AB-Isolated