BT136-600D-CDI
Wekton
BT136-600D-CDI RSS 1.14 1.14 x 66
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BT136-600D-CDI
Minimalne zamówienie:
66 szt.
Producent:
CDIL
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.09% (01.05.2026)
Poprzednia cena:
1.14
Triak 4A 600V 5mA TO220