BTA316Y-800CTQ
TME
BTA316Y-800CTQ RSS 2.93 2.93 2.38 + VAT
MPN:
BTA316Y-800CTQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.34% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
2.94
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com