BTA16-800BQ
TME
BTA16-800BQ RSS 5.69 5.69 4.63 + VAT
MPN:
BTA16-800BQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.87% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.74
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50/70mA; Ifsm: 160A; 4Q