GC6M-12X3
Wekton
GC6M-12X3 RSS 0.84 0.84 x 100
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GC6M-12X3
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.99% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.84
Gałka plastikowa wskaźnik 12mm h=3mm czarna oś: 6mm